צרו קשר

דירקטוריון 2021

11705263_710995529004285_2431128322162032645_n

ג'ודי לבנסון

יושבת ראש 2021

ג'ודי היא סופרת ומורה לכתיבה יוצרת באנגלית. היא מתעסקת במוזיקה, ריקוד, תספורות ובילוי זמן יקר עם נכדיה.

elster

סוזן אלסתר

חברות
סוזן היא חוקרת וכותבת מדיניות בריאות וחברתית. כשלא חולמת לשוט ברחבי העולם, היא מנסה לקדם את הדיור המשותף בישראל.
yoram

יורם קלמן

מימון, אסטרטגיה
יורם הוא חבר סגל באוניברסיטה הפתוחה, יזם וחוקר.
david

דוד קורץ

Outreach
שש מילים המשקפות את חיי: מצווה, ליצור, להעריך, לבחור, הגינות, לעשות. דיור שיתופי עבורי: ביטחון פיזי ו"ביחד" נפשי – לספק ולקבל – תוך שלב ההזדקנות. דוד הוא עובד קהילתי בהשכלתו ונסיונו וכעת כותב רומן הסטורי .
batya

בתיה מליחי

כפר סבא
בתיה מתכננת ערים בליבה (ובהשכלתה). היא גורו של לוגיסטיקה ומכורה ל decluttering. מבלה את זמנה הפינוי בקזבלנקה עם המפרי בוגארט. תיצרו איתה קשר אם אתם מעוניינים בפרויקט בכפר סבא או עם רוצים לשתות קפה עם בוגארט.
idele

אידל רוס

חלומות ארנונה, ירושלים
אידל היא עיתונאית ושדרנית רדיו בפנסיה ועבדה גם כרכזת תקשורת לעתונאים זרים. היום היא מסורה ליצירת קהילות דיור משותף בר השגה בארץ. היא גם מתרגמת עברית לאנגלית, מבלה עם דור השלישי ביפו, עובדת בגינה שלה ומקדמת להקה של מוסיקה מוטאון.

יש לך שאלות או הערות?

כתבו לנו!

Consensus

Community is about open communication. The consensus decision-making process ensures the involvement of all members in decisions that affect their lives. When everyone is involved in the decision-making process, people get to know each other well and this fosters community. One of the key elements of consensus is learning to listen to others. Disagreement does not mean the end of discussion, but the beginning of a more meaningful and deeper discussion.

Member’s Agreement

A Members’ Agreement is a binding agreement drawn up by the people who plan to live in a particular cohousing project. Each cohousing site has its own Members’ Agreement. Subjects, such as waiting lists, meals, meetings, behavior in common spaces, rituals and pets are defined by the members for themselves. Experience shows that it is wise to begin forming a Members’ Agreement months before moving in. The process itself builds community.